شناسه خبر: ۵۴۹۶
لینک کوتاه کپی شد

ازدواج مجدد مهدی کوشکی | عکس عروسی مهدی کوشکی

مهدی کوشکی، همسر سابق ریحانه پارسا، برای چهارمین بار ازدواج کرد!

مهدی کوشکی، بازیگر پرحاشیه سینما و همسر سابق ریحانه پارسا ازدواج کرد. در ادامه عکس همسر جدیدش را ببینید.

مهدی کوشکی

پر بازدید

ترینی‌ها :

این روزها بازار ازدواج بین اهالی هنر داغ است و حالا عکس های ازدواج مهدی کوشکی با همسر جدیدش منتشر شده است. مهدی کوشکی همسر سابق ریحانه پارسا است. در ادامه عکس ازدواج مهدی کوشکی و همسرش را ببینید.

بعد از سپند امیر سلیمانی و شیدا خلیق حالا مهدی کوشکی هم با انتشار پستی از ازدواجش خبر داد. مهدی کوشکی بازیگر 42 ساله که بعد از ازدواج سفیدش با ریحانه پارسا و طلاقش درگیر حاشیه و شکایت گروهی از بازیگر با ادعای آزار و اذیت شده بود حالا برای بار چهارم ازدواج کرد. 

مهدی کوشکی

مهدی کوشکی با انتشار فیلمی در صفحه شخصی اش از ازدواجش خبر داد و نوشت:

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی

نور من

یار من

ازدواج های مهدی کوشکی

مهدی کوشکی در اولین تجربه زندگی مشترک با خانمی به نام مینا شمس ازدواج کرد اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نداشت و او و همسرش از هم جدا شدند و همسرش در لندن زندگی میکند.

صحرا فتحی بازیگر و کارگردان کشورمان همسر دوم مهدی کوشکی است که این ازدواج هم به سرانجام نرسید و این زوج هنرمند بعد از مدتی زندگی مشترک از هم جدا شدند.

مهدی کوشکی

22 اسفندماه سال 98 بود که خبر ازدواج مهدی کوشکی با ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر منتشر شد و با حواشی زیادی همراه شد. این زوج با اختلاف سنی حدود 17 سال با یکدیگر ازدواج کردند اما زندگی مشترک آنها کمتر از یکسال دوام داشت. البته ریحانه اعتراف کرد که ازدواج آن ها به اصطلاع سفید بود و عقد محضری نکردند.

اما همسر چهارم مهدی کوشکی کیست؟

محیا مهدی زاده همسر چهارم مهدی کوشکی است. اگه به صفحه اینستاگرام خانم مهدی زاده سری بزنید در بیو پیج نوشته شده بازیگر اما گویا بیشتر فعالیتش در حوزه تئاتر و البته فیلم کوتاه است و سال گذشته تئاتری به نام لهجه ها را در خانه نمایش دا به روی صحنه برد. خانم مهدی زاده متولد آبان 1375 است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان