شناسه خبر: ۵۲۸۸
لینک کوتاه کپی شد

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون

بازگشت مهران مدیری با یک سریال جدید به تلویزیون

خبرها از گفت‌ و گو و مذاکره با مهران مدیری برای ساخت سریال جدید برای تلویزیون حکایت دارد.

مهران مدیری

پر بازدید

ترینی‌ها :

خبر بازگشت مهران مدیری و دیگر هنرمندان کمدی مانند مهران غفوریان، سید جواد رضویان و رضا عطاران، به تلویزیون، جنجال زیادی به پا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، صدا و سیما درصدد رایزنی ها با مهران مدیری برای ساخت سریال جدید است. در ادامه جزئیات صحبت کارشناس تلویزیون در مورد بازگشت دوباره مهران مدیری در تلویزیون را بخوانید.

چند صباحی است که در فضای رسانه‌ای خبر از ساخت سریال‌های کمدی و بازگشت هنرمندانی همچون مهران غفوریان، سیدجواد رضویان و مهران مدیری به گوش می‌رسد، حتی در صفحات مجازی از شروع تولید «پایتخت7» در مرداد ماه خبر دادند و درخواست‌هایی که درباره ادامه «نون‌خ» می‌آید و پیام سعید آقاخانی که حکایت از پایان این سریال می‌دهد.

همه این صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای گویای اتفاق مهمی در حوزه طنز است خصوصاً زمانی که اعلام شد مهران مدیری هم قرار است بعد از مدت‌ها سریالی را برای تلویزیون بسازد. با مسعود کریمی خضرا مدیر گروه تولیدات طنز مرکز سیمافیلم درباره همه این گمانه‌زنی‌ها و اتفاقاتی که قرار است در حوزه سریال‌سازی طنز تلویزیون رقم بخورد به گفت‌وگو پرداختیم که مشروح آن در ادامه آمده است:

مذاکره با مهران مدیری برای ساخت سریال

 * درباره تهیه‌کنندگان خیابان‌خلوت‌کن صحبت کردید، از کارگردانان خیابان‌خلوت‌کن چه‌خبر؟ آیا با مثلاً هنرمندانی همچون مهران غفوریان، جواد رضویان و مهران مدیری صحبت داشته‌اید آنها هم بعد از مدت‌ها سریال بسازند؟

با آقای مهران مدیری صحبت شده است و ان‌شاءالله این نوید را می‌دهم که با آقای مدیری همکاری خواهیم داشت، زمانش را الآن نمی‌توانم بگویم، اولویت ما برای این همکاری ساخت سریال است. این نوید را می‌دهم ما با همه این عزیزان مشغول مذاکره هستیم و هرکدام ان‌شاءالله توفیق شود سعی‌مان این است که به پیش‌تولید، تولید و نمایش برسد.

همان‌طور که آقای جبلی و رئیس سیمافیلم اشاره کردند آغوش سازمان صداوسیما برای همه سرمایه‌های تلویزیون باز است. صحبت با سعید آقاخانی و شروع سریالی جدید با حال‌وهوایی متفاوت و «پایتخت» و چند هنرمند دیگر بسیار جدّی است و امسال ان‌شاءالله فصل جدید «پایتخت» تولید شود.

کار جدیدی را می‌خواهیم با سعید آقاخانی آغاز کنیم

* پربازدید شدن سریال‌های طنزی که در دهه 70 و 80 ساخته شدند نشان می‌دهد مردم چقدر علاقه‌مند آن نوع سریال‌ها بودند و هنوز هم تلویزیون سریال طنز بسازد مخاطب پروپاقرص آن خواهند بود، همان‌طور که با «زیرخاکی» و «نون‌خ» جدید هم این اتفاق افتاد، در مدیریت گروه طنز مرکز سیمافیلم چه اقداماتی در حال انجام است؟

یک اراده‌ای در دوره جدید سازمان صداوسیما وجود دارد که احیای نمانام‌های طنز (برندها) سازمان صداوسیماست همچون «زیرخاکی» که واقعاً با اقبال مواجه شد و «نون‌خ» و «پایتخت» هم خبرهایش هم در رسانه‌ها آمد که پیش می‌رود. ان‌شاءالله بنای‌مان بر این است با سعید آقاخانی سریالی جدید داشته باشیم.

سریال نون خ

صحبت‌های مقدماتی انجام شده است که چالش جذاب و متفاوت از «نون‌خ» ساخته شود، به این اتفاق امیدواریم و در حال مذاکره‌ایم. ژانر این سریال، کمدی اجتماعی است همان کارهایی که شاید بعضاً در دهه‌های 70 و 80 به قاب تلویزیون آمدند، البته هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم اما به این مسیر امیدواریم.

با تهیه‌کنندگان آثار خیابان‌خلوت‌کن از جمله «خانه‌به‌دوش» و خیلی‌های دیگر در این عرصه مثل مهران مهام، ایرج محمدی؛ اتفاقاً جالب است بدانید کاری را با ایرج محمدی فارغ از مجموعه‌ای که او با پرویز شیخ‌طادی مشغول ساخت است در نگارش تحت تهیه‌کنندگی ایشان داریم که بعد از پایان آن کار این سریال طنز را پیش خواهند برد. یک کاری را در نگارش داریم که مشاور آن یکی از تهیه‌کنندگان باسابقه و خوش‌نام کارهای پرمخاطب تلویزیون است.

خبری جدید از سریال «پایتخت»

* به سریال «پایتخت» اشاره کردید که بسیار گمانه‌زنی‌هایی آمد که مردادماه تولید آن رسماً آغاز خواهد شد، الآن به فیلمنامه رسیدید و امسال فصل هفتم این سریال خاطره‌انگیز کلید خواهد خورد یا خیر؟

نگارش و پیش‌تولید سریال «پایتخت» آغاز شده است و ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید امسال به تولید خواهد رسید، اما بقیه مراحل چه انتخاب بازیگر و پخش و بقیه جزئیات متعاقباً از خود سیمافیلم اعلام خواهد شد، اما این نوید را برای مخاطبان داریم که اتفاقات خوبی در راه است.

سریال پایتخت 6

ساخت سری جدید «دودکش» در دستور کار

بحمدالله با تصمیم ریاست سازمان صداوسیما در چند ماه گذشته یک عزمی اتفاق افتاد برای احیای نام‌های محبوب؛ بنابراین سیاست ما احیای کارهای چندفصله و پرطرفدار است که مردم علاقه‌مند به آنها هستند، اما این نکته هم وجود دارد مثلاً در سریال «زیرخاکی» اگر برای کاراکتر اصلی سریال، گرفتاری به‌وجود بیاید کارگردان و نویسنده هم حضور داشته باشند قاعدتاً نمی‌تواند کار پیش برود.

اما شاید جالب باشد که سریال «دودکش» را صحبت کردیم و سعی‌مان بر این است با آقای نیک‌نژاد و دیگر دوستان سریال این نمانام (برند) شناخته‌شده تلویزیون احیاء شود، البته همه این‌ها مرهون تلاش آقای نقویان و نقی‌ئی رئیس و قائم‌مقام سیمافیلم هستند که با انگیزه ستودنی در این عرصه قدم برمی‌دارند، بالاخره سراغ این عزیزان رفتن یک افتادگی و تواضع می‌طلبد چون هرکدام‌شان شرایط خاصی دارند. من فکر می‌کنم ان‌شاءالله به دوران پرشکوه سازمان صداوسیما نزدیکیم و از آن روزهای طلایی دور نیستیم، فکر می‌کنم مرجع سرگرمی صداوسیما در حال احیاء شدن است.

سریال دودکش

رضا عطاران هم به تلویزیون برمی‌گردد؟

آقای مهران مهام تهیه‌کننده خوب تلویزیون مصاحبه‌ای داشتند که در آن مصاحبه به این نکته اشاره کردند که شاید تفاوت سلیقه‌ای برای رضا عطاران به وجود آمده است. من اطلاع دارم در سال‌های گذشته رایزنی‌هایی شده است و خواست و اقبال از سوی صداوسیما بوده است و به‌دلایل متعددی این امکان فراهم نشده است،

این اراده وجود داشته است هر موقع دوست داشتند تلویزیون خانه آنهاست، همان‌طور که به نام آقای مدیری و آقای نیک‌نژاد و دیگران که موفق بوده و هستند اشاره کردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد