شناسه خبر: ۵۲۷۰
لینک کوتاه کپی شد

بازی پرسپولیس- سپاهان با حضور زنان

خانم ها تنها تماشاچی بازی پرسپولیس - سپاهان + دلیل محرومیت مردان

بازی پرسپولیس و سپاهان با رای فدراسیون فوتبال در فصل آینده صرفا با حضور بانوان برگزار خواهد شد.

پرسپولیس-سپاهان

پر بازدید

ترینی‌ها :

عجیب ترین رای تاریخ فوتبال برای بازی پرسپولیس- سپاهان صادر شد. بر این اساس بازی پرسپولیس-سپاهان در فصل آینده صرفا با حضور بانوان برگزار خواهد شد. در ادامه جزئیات این رای عجیب فدراسیون فوتبال در مورد بازی پرسپولیس- سپاهان را بخوانید.

این اولین بار در تاریخ فوتبال ایران است که چنین حکمی صادر می‌شود و این رأی بی‌سابقه، تقابل این دو تیم در فصل آینده را به یکی از خاص‌ترین بازی‌های لیگ برتر ایران تبدیل خواهد کرد.

در دیدار پرسپولیس و سپاهان اتفاقاتی بین سکو‌های بانوان پرسپولیسی و همچنین هواداران تیم میهمان رقم خورد که واکنش گسترده‌ای در فضای مجازی داشت و حالا با این رأی تاریخی از سوی کمیته انضباطی همراه شده است.

در حکم کمیته انضباطی آمده است:

"برگزاری مسابقات رفت و برگشت دو تیم در فصل آتی لیگ برتر با حضور صرفاً بانوان به‌عنوان تماشاگر در ورزشگاه‌های خانگی و نیز الزام به عذرخواهی در رسانه رسمی باشگاهی خود از جامعه هواداری فوتبال با لحاظ ماده ۸۹ مقررات انضباطی حداکثر ظرف مهلت یک هفته از تاریخ قطعیت دادنامه محکوم می‌شوند. "

بازی پرسپولیس سپاهان

این در حالی است که هر دو باشگاه به دلیل اتفاقات رخ‌داده در ورزشگاه آزادی به ۲۰۰ میلیون تومان جریمه نیز محکوم شدند که باید آن را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کنند.

نکته مهم اینکه هر دو باشگاه امکان اعتراض به این حکم را خواهند داشت، اما با توجه به بدیع بودن این حکم شاید آن‌ها چندان تمایلی نیز به اعتراض نداشته باشند تا دیدار فصل آینده پرسپولیس و سپاهان در فضایی کاملا متفاوت برگزار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

 • ناشناس ارسالی در

  من یه آبیم با احترام به رنگ های دیگه اما وقتی که برابر بالا رفتن پرسپولیس مانع میشه میگم سپاهان ولی دوجام پیش وقتی نویدکیا رو مایوس کردن ناراحت شدم پرسپولیس با تقلب میاد بالا

 • .... ارسالی در

  برای چی؟.مگر نه اینکه بانوان پرسپولیسی شروع کننده بودن؟؟؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد