شناسه خبر: ۵۲۶۳
لینک کوتاه کپی شد

بازیگر نقش آرکان پایتخت | پدر زن مهدی رحمتی در پایتخت

مقصر سقوط بالن «سریال پایتخت»؛ پدر زن مهدی رحمتی بود + عکس

پدر زن مهدی رحمتی بازیکن سابق استقلال در سریال پایتخت 5 در نقش آرکان جلوی دوربین رفت و با اشتباهی که مرتکب شد موجب غرق شدن بالن شد.

سریال پایتخت

پر بازدید

ترینی‌ها :

سریال پایتخت 5 در قسمت هایی افراد سریال سوار بالن شده و فردی به نام آرکان بالن را هدایت میکرد. در این قسمت های سریال پایتخت، نقش آرکان را پدر همسر مهدی رحمتی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بازی کرد. در ادامه دلیل انتخاب او را برای سریال پایتخت بخوانید.

در سریال پایتخت 5 مشاهده کردیم که خانواده نقی معمولی سوار بالن شدند اما روی اشتباه آرکان، هدایت کننده ترکیه ای، بالن سقوط کرد. شاید برای تان جالب باشد که بدانید آرکان سریال پایتخت، پدر همسر یک فوتبالیست مشهور است.

پدرزن مهدی رحمتی

 

سید جلال پدر همسر سید مهدی رحمتی است که به دلیل سال ها زندگی در ترکیه تسلط خوبی به زبان این کشور دارد. زمانی که محسن تنابنده از دوستانش می خواهد فردی را پیدا کنند تا نقش آرکان را بازی کند، امیر نوری به محسن تنابنده اطلاع می دهد که پدر همسر مهدی رحمتی روی زبان ترکیه تسلط دارد و تنابنده و مهرانفر که ارتباط خوبی با رحمتی دارند، این پیشنهاد را مطرح می کنند و سید جلال بازیگر نقش آرکان می شود.

بازیگر نقش آرکان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد