شناسه خبر: ۵۲۵۹
لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی زلزله زمین شناس هلندی

زلزله بزرگی در راه است؛ هشدار زلزله‌ پژوه هلندی + جزئیات

زمین‌شناس و زلزله‌ پژوه هلندی، با انتشار پیامی از احتمال وقوع زلزله‌ ای بزرگ در روزهای هشتم تا دهم مه (۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت) خبر داد.

زلزله

پر بازدید

ترینی‌ها :

پیش بینی وقوع زلزله بزرگی در ترکیه، اندونزی، افغانستان و ژاپن خبرساز شد. پیش بینی وقوع زلزله بزرگی توسط هوگربیتس زلزله پژوه هلندی انجام شده است. در ادامه در پیش بینی وقوع زلزله بزرگ بخوانید.

فرانک هوگربیتس، زمین‌شناس و زلزله‌پژوه هلندی، با انتشار پیامی در ایکس از احتمال وقوع زلزله‌ای بزرگ در روزهای هشتم تا دهم مه (۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت) خبر داد.

هوگربیتس در این پیام نوشت:

«عطارد و زهره روز هفتم ماه مه (۱۷ اردیبهشت) و درست پیش از آغاز ماه جدید با اورانوس در یک راستا قرار می‌گیرند. این وضعیت ممکن است به یکسری لرزش‌های قوی‌تر و احتمالاً زمین‌لرزه‌ای قدرتمندتر در روزهای هشتم تا دهم ماه مه (۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت) منجر شود.»

گفتنی است که نام دانشمند جنجالی هلندی اخیرا با هر زمین لرزه‌ جدید به میان می‌آید، از این رو، او همواره یادآوری می‌کند: «من انتظار این زلزله را داشتم و نسبت به این زلزله هشدار دادم».

زلزله بزرگ

هوگربتس چندین بار وقوع زمین‌لرزه‌ها را پیش از وقوع واقعی در ماه‌ها، هفته‌ها و روزهای گذشته پیش‌بینی کرده بود، که مهم‌ترین آن زلزله ویرانگر ترکیه بود که در فوریه گذشته بیش از 50 هزار نفر را کشت.

او همچنین زمین‌لرزه مراکش در ماه گذشته که جان 3 هزار نفر را گرفت پیش بینی کرده و قبل از وقوع آن هشدار داده بود. آخرین پیش بینی‌ها و هشدارهای او زمین‌لرزه‌های متوالی که طی هفته‌های گذشته افغانستان را تکان داد و باعث ویرانی گسترده‌ای در آن کشور شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد