شناسه خبر: ۵۱۶۲
لینک کوتاه کپی شد

زمان پخش سریال ازازیل | معرفی سریال ازازیل

خبر خوش به طرفداران شهرزاد و جیران | پخش سریال ازازیل به زودی!

سریال های شهرزاد و جیران جزو پرطرفدارترین سریال های نمایش خانگی در سالهای اخیر هستند و حالا بعد از مدت ها خبری خوش برای طرفداران این دو سریال منتشر شده است.

نمایش خانگی

پر بازدید

ترینی‌ها :

حسن فتحی کارگردان معروف سینما و تلویزیون که در کارنامه هنری خود ساخت عاشقانه های تاریخی و جذابی چون شهرزاد و جیران را دارد، با یک سریال جدید به نام سریال ازازیل به نمایش خانگی می آید. کارگردان معروف که این روزها فیلم سینمای مست عشق را با بازی شهاب حسینی، پارسا پیروزفر و بازیگران ترک چون ابراهیم چلیک‌کول، هانده آرچل روی پرده سینما دارد، یک سریال نمایش خانگی به نام سریال ازازیل را ساخته که قرار است به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش شود. در ادامه این بخش از ترنینی ها بیشتر با سریال ازازیل آشنا خواهید شد.

بازیگران سریال ازازیل

سریال ازازیل ساخته ی حسن فتحی بعد از انجام اصلاحات در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. پریناز ایزدیار پس از «شهرزاد»، «جیران» و «زمانه» در چهارمین همکاری با حسن فتحی نقش اصلی زن سریال را بازی می‌کند و مریلا زارعی پس از حضور در «جیران» و فیلم «کیفر»، سومین همکاری‌اش با حسن فتحی را تجربه می‌کند.

پیمان معادی، بهرنگ علوی،بابک حمیدیان، گوهر خیراندیش و...از دیگر بازیگران سریال ازازیل هستند، گفته می شود محسن تنابنده نیز گزینه ای برای بازی در این فیلم بوده که از بازی در این فیلم انصراف داده است.

موضوع و داستان سریال ازازیل

سریال ازازیل مضمونی اجتماعی و پلیسی دارد و برای دریافت مجوز انتشار از ساترا نیازمند اعمال اصلاحات و ارائه نسخه اصلاح شده است.

تغییر کارگردان سریال ازازیل

کارگردان اول این سریال ابوالحسن داوودی بود و بعد از حمیدرضا قربانی به عنوان کارگردان انصرافی سریال ازازیل نام برده شد؛ حسن فتحی نخستین شرطش برای پذیرش کارگردانی ازازیل رضایت کارگردان پیشین بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان