شناسه خبر: ۴۹۰۷
لینک کوتاه کپی شد

بازپخش سریال زندگی به شرط خنده | زندگی به شرط خنده در آی فیلم

زمان پخش سریال «زندگی به شرط خنده» به یاد رضا داوودنژاد در تلویزیون!

سریال زندگی به شرط خنده به زودی در تلویزیون آماده پخش می شود و این سریال نوستالژی این روزها به یاد رضا داوودنژاد شروع به پخش میکند.

سریال زندگی به شرط خنده

پر بازدید

ترینی‌ها :

از امروز 3 اردیبهشت 1403، سریال زندگی به شرط خنده از تلویزیون پخش می شود. سریال زندگی به شرط خنده در بین سریال های ایرانی قرار دارد که رضا داوودنژاد با آن شناخته شد. در ادامه در مورد زمان پخش سریال زندگی به شرط خنده یکی از بهترین سریال های ایرانی طنز بیشتر بخوانید.

با پایان سریال "رشید حرفه‌ای" از امروز سریال طنز " زندگی به شرط خنده" جایگزین آن می‌شود. بر این اساس مجموعه تلویزیونی"زندگی به شرط خنده" از ۳ اردیبهشت هر روز پخش خواهد شد. این سریال به کارگردانی مهدی مظلومی ساخته سال ۱۳۸۵ است و بازیگرانی چون حمید لولایی،علی صادق، یوسف تیموری، زنده یاد رضا داوودنژاد، بهنوش بختیاری،خشایار راد و سحر ولدبیگی در آن ایفای نقش کرده اند.

سریال زندگی به شرط خنده

خلاصه داستان: در خانه‌ای که صاحب آن در خارج از کشور به سر می‌برد؛ افرادی زندگی می‌کنند که هر کدام برای خود مشکلات و آرزوهایی دارند. در این میان خشایار، پیرمرد سودجو و پول‌دوستی که وظیفه مراقبت از خانه را بر عهده دارد، در نبود صاحب‌خانه، آن را به گروه‌های مختلف فیلم‌برداری اجاره می‌دهد...

این مجموعه تلویزیونی از امروز ۳ اردیبهشت، هر روز ساعت ۱۶ پخش و در ساعات ۰۰ بامداد و ۰۸ روز بعد نیز بازپخش خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان