شناسه خبر: ۴۸۶۴
لینک کوتاه کپی شد

حواشی طلاق فوتبالیست معروف | مهریه همسر فوتبالیست معروف

همسر ستاره فوتبال اموالش را بالا کشید! | ضرر ده میلیاردی ملی پوش فوتبال بعد از طلاق

همسر فوتبالیست معروف تمام اموالش را بالا کشید. آپارتمان شمال تهران، ویلای شمال، ماشین گران‌ قیمت خارجی و... غرامت طلاق ستاره لژیونر از همسرش است.

فوتبالیست معروف

پر بازدید

ترینی‌ها :

این روزها حواشی جدا شدن فوتبالیست معروف از همسرش خبر داغ فوتبال بوده است. حالا بخشی از روزنامه ایران منتشر شده است که در مورد بالا کشیدن اموال فوتبالیست معروف توسط همسرش اشاره دارد. در ادامه در مورد خبر طلاق فوتبالیست معروف بیشتر بخوانید.

این خبر بر اساس گزارش سایت خبر ورزشی منتشر شده و ذهن ها را به طلاق مهدی قائدی برده است که اخیرا بیشترین حواشی را در دنیای فوتبال داشته است. اما چنین خبری در مورد مهدی قائدی هنوز تایید نشده است. در ادامه خبری که در این مورد منتشر شده است را ببینید.

ستاره‌هایی که این روزها در فوتبال می‌درخشند، در دوران کودکی هرگز تصور نمی‌کردند از میان آن‌همه رنج و فقر به این‌جا برسند. شاید همین زندگی سخت موتور محرک بازیکنانی باشد که با همه وجود و انگیزه سراغ فوتبال بروند که در آن مهارت دارند

همین بازیکنان اما وقتی با مشقت فراوان و سختی‌های بسیار پیشرفت کرده و لقب ستاره را می‌گیرند، بار دیگر در زندگی شخصی دچار مشکل می‌شوند؛ مشکلاتی که از نوع قبلی نیست منتهای مراتب همه چیز را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

مهدی قائدی

فوتبال ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. فوتبالیست قصه ما در حال حاضر اسم و رسم زیادی دارد و نزد هوادارانش محبوب است. او که زمانی به‌شدت فقیر و تنگدست بود به لطف استعداد ذاتی خود خیلی زود پیشرفت کرد، به شهرت و تیم ملی رسید و لژیونر شد. او به لطف همین استعداد فوتبالی‌اش، توانست قراردادهای نسبتا سنگینی هم ببندد و به قول معروف پول‌دار شود اما...

مهدی قایدی اینبار گل خود را به همشهری اش تقدیم کرد!

این بازیکن سرشناس زود ازدواج کرد تا اسیر حاشیه‌ها نشود اما انگار خود این ازدواج حاشیه بود! فوتبالیست لژیونر و ستاره کشورمان، از روی سادگی یا عشق و علاقه تمامی اموال خود در تهران و ایران را به نام همسرش کرده بود.

پس از طلاق و جدایی، همسر این بازیکن تمامی اموال و دارایی او را که به نام خودش بوده، ضبط کرده و حاضر به پس دادن نیست. این در حالی است که قیمت آپارتمان شمال شهر تهران، ویلای شمال و ماشین خارجی ستاره لژیونر چند برابر مهریه همسرش است اما دست این بازیکن به جایی بند نیست. هرچند ستاره لژیونر موردنظر ما می‌تواند باز هم پول آن‌چنانی به دست بیاورد چرا که این طلاق و جدایی تاثیری روی عملکرد او در تیم باشگاهی‌اش نگذاشته است.

این فوتبالیست حالا مدتی است تمامی عکس‌های دونفره خود و همسر سابق را پاک کرده است اما چه فایده؟ طرف ده‌ها میلیارد تومان ضرر کرده و تمامی درآمد چند سال گذشته فوتبالش را یک‌جا تحویل همسر سابق داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

 • سحر ارسالی در

  به قول برادرم : خود کرده را تدبیر نیست !

 • ناشناس ارسالی در

  همسرش باید انصاف بخرج بدهد وخدایی هم هست دنیایی هم هست

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان