شناسه خبر: ۴۵۶۵
لینک کوتاه کپی شد

هواشناسی ۱۸ فروردین | آب و هوای ۱۸ فروردین | هواشناسی امروز ۱۷ فروردین

آغاز بارش باران های بهاری از شنبه 18 فروردین در این استان ها!!

جهت اطلاع کامل از گزارش سازمان هواشناسی در خصوص آب و هوای امروز 17 و فردا 18 فروردین این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

هواشناسی

پر بازدید

ترینی‌ها :

هشدار سازمان هواشناسی برای فردا شنبه 18 فروردین سال 1403 آغاز بارش باران در برخی از استان های کشور است. در این مطلب از سایت ترینی ها جدید ترین گزارش هواشناسی را جهت اطلاع از وضعیت آب  هوا برایتان قرار داده ایم. با ما همراه باشی تا از توضیحات هواشناسی در خصوص آب و هوای فردا مطلع شوید.

 هواشناسی، اظهار کرد: امروز (۱۷ فروردین) در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است و در روز شنبه (۱۸ فروردین) در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور و سواحل غربی دریای خزر بارش پراکنده رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: یکشنبه (۱۹ فروردین) نیز در مناطقی از شمال غرب، غرب، جنوب غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود. در روز دوشنبه (۲۰ فروردین) نیز علاوه بر شمال غرب، غرب و جنوب غرب در مناطقی از شمال شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی و سه‌شنبه (۲۱ فروردین) در نیمه غربی کشور بارش رخ خواهد داد.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، تنگه هرمز امروز، دریای عمان امروز و فردا و دریای خزر یکشنبه و دوشنبه به نسبت مواج است.

ضیائیان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز گفت: آسمان تهران فردا (۱۸ فروردین ماه) کمی ابری تا نیمه‌ ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (۱۹ فروردین ماه) نیمه ابری تا ابری و بارش پراکنده گاهی رعد و برق و در بعدازظهر وزش باد شدید، با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان گفت: طی فردا و پس فردا اهواز با دمای ۳۵ و ۳۶ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان