شناسه خبر: ۴۵۰۴
لینک کوتاه کپی شد

هواشناسی ۱۴ فروردین | آب و هوای امروز ۱۴ فروردین

پیش بینی وضع هوای کشور برای امروز 14 فروردین 1403 + جزئیات

جهت اطلاع از جدیدترین پیش بینی سازمان هواشناسی برای اولین روز شروع فعالیت های کاری و مدارس در سال 1403 این گزارش را تا انتها مطالعه نمایید.

هواشناسی

پر بازدید

ترینی‌ها :

سازمان هواشناسی کشور وضعیت آب و هوای امروز را اعلام کرد. شما میتوانید جهت اطلاع از جزئیات کامل در خصوص هواشناسی امروز 14 فروردین این گزارش از سایت ترینی ها را مطالعه کنید. در ادامه نیز توضیحات مختصری در مورد هواشناسی روزهای آینده تا پایان هفته ذکر شده است.

امروز سه‌شنبه (۱۴ فروردین) در نواحی مرکزی کرمان، برخی نقاط فارس، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات مرکزی زاگرس در برخی ساعات بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید  موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا افزود: روز چهارشنبه (۱۵ فروردین) در برخی نقاط استان‌های همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی اصفهان، شمال و شرق فارس، ارتفاعات مرکزی البرز در برخی ساعات بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روز پنج‌شنبه (16 اسفند) در گلستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب یزدو ارتفاعات مرکزی در برخی ساعات بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید  موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود. همچنین روز جمعه (17 اسفند) در شمال شرق کشور در برخی ساعات بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید  موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان گفت: همچنین در دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی گرد و خاک خواهیم داشت. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان