شناسه خبر: ۴۳۳۵
لینک کوتاه کپی شد

توضیح قوه قضاییه درباره ویدیو یکتا ناصر | افشاگری یکتا ناصر علیه منوچهر هادی

توضیح قوه قضاییه درباره ویدیو جنجالی یکتا ناصر علیه منوچهر هادی!

پس از انتشار ویدیوی جنجالی توسط یکتا ناصر علیه منوچهر هادی و ندیدن دخترش، قوه قضاییه در این مورد توضیحاتی داده است.

یکتا ناصر

پر بازدید

ترینی‌ها :

در شب سال نو یکتا ناصر با انتشار ویدیوی از خود، صحبت های را همراه با گریه علیه منوچهر هادی مطرح کرد. یکتا ناصر در این ویدیو از ربوده شدن دخترش توسط منوچهر هادی صحبت می کند و از مردم ایران کمک می خواهد. حالا قوه قضاییه در مورد این ویدیو منتشر شده از یکتا ناصر توضیح داده است.

شب گذشته یک بازیگر خانم با انتشار ویدیویی از خود، مدعی شد برای دیدن فرزندش به محل ملاقات مراجعه کرده، اما موفق به دیدن دخترش نشده است و به وی اعلام شده برای ثبت شکایت باید بعد از تعطیلات نوروز مراجعه کند.

خبرگزاری میزان در این خصوص کسب اطلاع کرد آنطور که یکتا ناصر روایت می‌کند؛ مطابق توافق صورت گرفته روز سه‌شنبه خانم ناصر دخترش را به همسر سابقش تحویل داده و قرار بوده است روز چهارشنبه همسر سابق خانم ناصر دختر را به او تحویل دهد که این موضوع رخ نمی‌دهد.

یکتا ناصر

این گزارش حاکی است: خانم ناصر با حضور در کلانتری۱۲۳ نیاوران شکایت خود را ثبت کرده است.

به گزارش گروه حوادث این خبرگزاری در حال حاضر موضوع عنوان شده فقدان یا آدم ربایی نیست و آنطور که خانم یکتا ناصر اعلام نموده حضانت با وی بوده و حسب دستور موقت دادگاه خانواده پدر حق ملاقات هفته‌ای یک ساعت در کلانتری را داشته است با توجه به سن دختر مشترک که ۷سال و سه ماه است و ادعای خانم ناصر مبنی بر اخذ دستور موقت از دادگاه در این خصوص در صورت صحت ادعای خانم ناصر یکتا، به شکایت خانم یکتا ناصر در خصوص عدم تحویل طفل سپرده شده در موعد و مکان مقرر برابر مقررات رسیدگی می‌شود.

(ویدیو) گریه های تلخ یکتا ناصر برای ندیدن دخترش در شب عید

براساس این گزارش خانم بازیگر در رابطه با ادعای اخیر خود تاکنون مراجعه‌ای به دادگستری نداشته است و صرفا شکایت خود را در کلانتری ثبت کرده است و پرونده در حال پیگیری است.

در رابطه پرونده جدایی خانم ناصر از همسرش هم پیشتر از سوی دادگاه رسیدگی کننده، حکم مقتضی و قانونی صادر شده و برای دو طرف پرونده حق و حقوقی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ براساس تاکیدات رئیس قوه قضاییه در ایام نوروز شعب کشیک در دادسرا‌ها و محاکم دایر و فعال است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان